Společnost HSI je platinovým partnerem Bentley Systems

31.5.2017 | Kategorie: Aktuality

Společnost HSI, spol. s r.o., člen skupiny Unicorn, se stala jediným platinovým partnerem společnosti Bentley Systems pro Českou republiku. Potvrzuje tak své přední postavení na trhu s moderními a prověřenými GIS a CAD technologiemi.

Další novinky ve verzi AMI 8

19.5.2017 | Kategorie: Aktuality

Nové rozhraní pro správu dokumentů AMI DMS či přehledové widgety umístěné na domovské obrazovce AMI 8 jsou vylepšení, která zpřehledňují a usnadňují práci s novou verzí AMI 8.

Výhody umístění systému pro řízení údržby do cloud computingu

11.5.2017 | Kategorie: Články

Softwarové řešení pro řízení procesů údržby, které sjednocuje veškeré administrativní úkony pracovníků údržby, lze jednoduše umístit do cloud computingu. Vyplatí se ale pronájem softwarového řešení pro údržbu provozované na vzdáleně umístěném hardwaru a využívání infrastruktury nezbytné k poskytování služeb cloudu?

Konference Geoinformatics se vydařila

28.4.2017 | Kategorie: Aktuality

Hlavním tématem a pojítkem všech přednášek v pořadí již devátého Unicorn College Open, které proběhlo 21. dubna, byla oblast Geoinformatiky. Na současné dění, vize budoucnosti i možná úskalí jsme se podívali očima těch, kteří tvoří geoinformatické platformy nebo kterým geoinformatika výrazným způsobem pomáhá již teď.

Archiv aktualit