7.3.2016 | Kategorie: Aktuality

Představujeme Vám 36. vydání našeho firemního bulletinu. Přečtete si o projektu „Rozšířený datový formát dokumentace skutečného provedení staveb“ ve společnosti ČEZ Distribuce, a.s. i o inovativním modulu údržba určeném pro výrobní prostředí.

 

Ve 36. vydání našeho firemního bulletinu přinášíme zajímavé příspěvky o jednotlivých projektech realizovaných v uplynulých měsících, ale i novinky ve vývoji produktu AMI.

Hlavní příspěvek aktuálního čísla o implementaci projektu „Rozšířený datový formát dokumentace skutečného provedení staveb“ ve společnosti ČEZ Distribuce, a.s., je napsán přímo zástupcem zákazníka Ing. Zbyňkem Businským. Velký prostor zaujímá představení softwaru AMI, ať už mobilního klienta pro řešení revizních činností přímo v terénu, nebo inovativní modul údržba určený pro výrobní prostředí. Úspěšné působení společnosti HSI v oblastech telekomunikací, dopravy či teplárenství prezentují další projektová řešení.

V rubrice produktových novinek se dozvíte pět vylepšení v nové verzi produktu AMI. Nechybí ani ESRI infookénko nebo článek o velkoformátových tiskárnách. Jako osobnost oboru se Vám v rozhovoru představí Ing. Václav Novák za společnosti Unipetrol Services, s.r.o.

V novinkách ze společnosti se seznámíte s další tváří HSI, Bc. Lucií Balounovou, a dozvíte se o novém vedení společnosti. V neposlední řadě jsme pro Vás vybrali školení, která proběhnou v nejbližších dnech.

Pokud si přejete zasílat firemní časopis HSI NEWS, rádi Vás zařadíme mezi jeho odběratele. Vyplňte, prosím, tento formulář.

PDF ke stažení naleznete zde. Přejeme příjemné čtení.