22.9.2017 | Kategorie: Aktuality

Pro všechny, kteří chtějí postupovat podle aktuální BIM metodiky, mít správné a kvalitní nástroje pro tvorbu dokumentace i odbornou a certifikovanou podporu, jsme ti praví, na koho se obrátit. Pomůžeme s nastavením a zahájením tvorby BIM dokumentace ve firmě, poradíme postupy odzkoušené v zahraničí a pomůžeme zkoordinovat Váš první BIM projekt s dostatečnou detailností pro investora i pro zhotovitele.

 

V současnosti spolupracujeme se SUDOP Praha a.s. na budování BIM akademie, která je první svého druhu ve střední Evropě.​ V České republice jsme jediným platinovým partnerem společnosti Bentley Systems, přední světové společnosti zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení architektům, inženýrům, geodetům, konstruktérům a vlastníkům/provozovatelům infrastruktury. Produkty Bentley integrujeme jak do rozsáhlých softwarových řešení, tak je poskytuje jednotlivým zákazníkům formou licencí a služby Bentley SELECT (CONNECT EDITION).


Rozumíme BIMu a máme na to nástroje

 

AECOsim - víceoborový software pro návrh, analýzu i vizualizaci stavby v BIM

Bentley AECOsim Building Designer umožňuje efektivní spolupráci při návrhu architektonických, konstrukčních, mechanických a elektrických systémů. Lze v něm vytvářet stavební dokumentaci v jediném a jednotném konstrukčním prostředí. Nabízí pokročilé nástroje a práci se sdíleným souborem knihoven a pracovních postupů. Razantně snižuje náklady na projekt, šetří čas, snižuje rizika projektu, zlepšuje celkovou kvalitu projektu a současně poskytuje vlastníkům budovy vyšší návratnost jejich investic.

MicroStation - jeden z hlavních produktů Bentley pro návrh a tvorbu projektové dokumentace

MicroStation „V8 Generace" produktů společnosti Bentley, je samostatná, komplexní platforma pro projektování a modelování. Mezi ostatními dostupnými SW na trhu, MicroStation nejlépe ze všech podporuje 3D modelování, práci s daty různých formátů, týmovou produktivitu a vývoj specifických aplikací.

ProjectWise - software pro správu projektových informací a spolupráci na projektu

Bentley ProjectWise vytváří informační prostředí pro správu dat, uživatelů a procesů v rámci lokálních i globálních pracovních týmů, složených z pracovníků jedné nebo více spolupracujících organizací. Práce v řízeném prostředí Bentley ProjectWise přináší všem zapojeným uživatelům efektivní kontrolu nad projekty a zvýšení jejich produktivity.


Nevíte co je BIM a potřebujete v něm pracovat? Jak postupovat a co vše potřebujete při realizaci v BIM?

Vyžádejte si osobního poradce nebo nezávaznou konzultaci.