21.10.2015 | Kategorie: Aktuality

Společnost HSI byla partnerem akce „Představení vítězných projektů 12. ročníku soutěže IT projekt roku", která proběhla v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve čtvrtek 15. 10. 2015.

Představení projektů IT projekt roku - partnerství HSI

Akce se uskutečnila pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a moderoval ji výkonný ředitel CACIO Jiří Polák. Slavnostního podvečera se zúčastnili zástupci zadavatelů i dodavatelů oceněných projektů a hosté z řad politiků a představitelů byznysu.

Zástupci pořadatelské České asociace manažerů informačních technologií CACIO zároveň informovali o blížícím se 13. ročníku soutěže. Zájemci o účast mohou podávat přihlášky tentokrát v prodlouženém termínu do 31. ledna 2016.

O soutěži IT projekt roku

Soutěž IT projekt roku pořádá České asociace manažerů informačních technologií CACIO a jejím posláním je každoroční hledání a objektivní a odborné ocenění nejlepších projektů IT včetně péče o jejich mediální prezentaci. Cílem soutěže je na kladných příkladech ukázat přínosy IT, oslovit vedoucí pracovníky a pomoci jim s orientací na trhu IT, ale i oslovení širokého spektra dodavatelů, řešitelů a uživatelů IT.