14.3.2016 | Kategorie: Aktuality

Společnost Unipetrol se rozhodla posílit svůj Geografický informační systém AMI. Pro implementaci si zvolila technologii společnosti Bentley Systems, konkrétně produkt Geo Web Publisher (GWP).

Ve společnosti Unipetrol bude GWP využit jako robustní mapový server pro vytváření a publikaci (geo)grafických dat uložených primárně v databázi Oracle a spravovaných v rámci systému AMI. Dojde tak k náhradě stávajícího řešení postaveného nad opensource produktem Geoserver, které již nedostačovalo rostoucím nárokům na šíři a komplexnost publikovaných (geo)grafických dat.

GWP umožňuje mimo jiné operativnější a flexibilnější nastavení a konfiguraci zobrazovacích mapových služeb a dovoluje tak přímo administrátorovi zákazníka jednoduše spravovat obsah a symbologii zobrazovaných mapových dat. GWP dále umožní zvýšení výkonnosti systému a zkrácení uživatelských odezev.

Bentley Geo Web Publisher je komplexní řešení pro tvorbu a řízení geoprostorových dat v prostředí webu. Pomocí Bentley GWP lze vytvořit snadno použitelné webové rozhraní GIS aplikací, které využívá různorodé zdroje dat, jako např. státní informační systémy a data ČÚZK, stránky s mapovou navigací, vnitropodnikové nebo veřejné informační portály, originální data z DGN souborů, apod.

Možnost tisku s předdefinovaným razítkem v prostředí Bentley Geo Web Publisher