25.5.2015 | Kategorie: Aktuality

Představujeme Vám 35. vydání našeho firemního bulletinu, ve kterém přinášíme zajímavé příspěvky o jednotlivých projektech realizovaných v uplynulém půlroce, ale i novinky ve vývoji aplikačních nadstaveb HSI.

Hlavním tématem aktuálního čísla je řešení Jednotná evidence nemovitostí skupiny PRE, jehož nasazení do produktivního provozu proběhlo letos v dubnu. Úspěšné působení společnosti HSI v oblasti vodárenství reprezentuje projekt Implementace odečtů ve Vodárně Plzeň. V pravidelné rubrice produktových novinek se dozvíte šest nejdůležitějších změn v nových verzích aplikačního softwaru HSI. Nechybí ani Bentley a ESRI infookénko, nebo článek o velkoformátových tiskárnách. Jako osobnost oboru se Vám v rozhovoru představí Ing. Aleš Seitz, předseda představenstva a generální ředitel Teplárny Strakonice.

Ve zcela nové sekci ze společnosti HSI budeme informovat o aktuálním dění ve společnosti. Postupně bychom Vás rádi seznámili s pracovníky na různých pozicích, kteří pracují na řešeních právě pro Vás. Jako první rozhovor poskytl Ing. Karel Přech, architekt systémů IT.

Pokud si přejete zasílat firemní časopis HSI NEWS, rádi Vás zařadíme mezi jeho odběratele. Vyplňte, prosím, tento formulář.

PDF ke stažení naleznete zde. Přejeme příjemné čtení.