13.12.2016 | Kategorie: Aktuality

Dne 6. prosince proběhl v Hustopečích seminář OpenRoads pořádaný společností Bentley Systems. Seminář byl zaměřen na novou řadu produktů OpenRoads pro projektování liniových staveb a na řízení projektové dokumentace.

Téměř 70 účastníků z firem z oblasti stavebnictví, inženýringu a infrastruktury si vyslechlo devět prezentací zaměřených na produktovou řadu Bentley CONNECT. Hlavní část dne byla věnována především novému produktu OpenRoads Designer, který kombinuje to nejlepší z produktových řad MX, InRoads a PowerCivil s inovativní technologií 3D a to umocněné parametrickými konstrukčními prvky a doplněním o moduly pro podpovrchové sítě (SUDA). Během přednášky na OpenRoads Concept Station bylo ukázáno, jak rychle a jednoduše zpracovat koncept stavby.

Josef Dušek, zástupce společnosti HSI, vystoupil s přednáškou na téma „ProjectWise CONNECT Edition“. V prezentaci představil vybrané funkce týkající se zejména zpracování a řízení projektové dokumentace a moderní možnosti komunikace mezi investorem a dodavateli.

Stáhněte si prezentaci:

ProjectWise CONNECT Edition, Josef Dušek, HSI

Fotografie ze semináře: