9.10.2017 | Kategorie: Aktuality

Využijte mimořádnou cenovou nabídku na software Bentley a HSI. Pořiďte si balíček softwaru pro zpracování geografických dat od společností Bentley Systems a HSI s jedinečnou slevou až 25%.

Uvažujete o pořízení softwaru od společnosti Bentley Systems? Chcete zpracovávat výsledky geodetického měření a realizovat všechny fáze zpracování geografických dat, od načtení bodů, přes pořízení kresby a její kontrolu až po tisk a export do požadovaných formátů? Právě teď nabízíme řešení za výhodnou cenu. Při objednávce balíčku Bentley Map nebo Bentley Map PowerView a HSI ProGEO, EnPRO, POZEM atd. od společností Bentley Systems a HSI získáte nyní slevu až 25 %.

Se softwarem Bentley Map pro snadné prohlížení a editaci prostorových dat můžete pracovat s nadstavbami HSI (ProGEO, EnPRO, POZEM a dalšími).  Lze zpracovávat výsledky geodetického měření, vytvářet dokumentaci skutečného provedení stavby či projektovou dokumentaci dle požadavků správců sítí jako je ČEZ Distribuce, skupina PRE a dalších. POZEM umožňuje projektovat komplexní pozemkové úpravy.

Máme pro Vás připravenou i speciální nabídku pouze na licence Bentley. Informujte se na níže uvedených kontaktech.

 

Akce platí do 30. listopadu 2017!

 

Vyzkoušejte
Na základě individuální dohody lze software HSI i Bentley před zakoupením vyzkoušet.

Zeptejte se
Pro nezávaznou konzultaci i poptávku nás neváhejte, prosím, kontaktovat e-mailem pavel.borek@hsi.cz, telefonicky 602 201 539 nebo vyplňte následující formulář a my Vám obratem odpovíme.


Děkujeme za Váš zájem.