7.2.2017 | Kategorie: Aktuality

Společnost HSI, spol. s r.o., člen skupiny Unicorn, dosáhla nejvyšší možné kategorie partnerského programu společnosti Bentley Systems a stala se jejím platinovým partnerem. Potvrzuje tak své přední postavení na trhu s moderními a prověřenými GIS a CAD technologiemi.

 

HSI působí v oblasti GIS již 25 let a dlouhodobě využívá strategického partnerství s Bentley Systems, přední světové společnosti zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení a produktů pro udržitelnou infrastrukturu architektům, inženýrům, geodetům, konstruktérům a vlastníkům-provozovatelům. Produkty Bentley integruje HSI jak do rozsáhlých softwarových řešení, tak je poskytuje jednotlivým zákazníkům formou licencí a služby Bentley Select.  

Partnerské úrovně se odvíjí od dosaženého ročního obratu, ale dalšími parametry jsou také například počty a úroveň vyškolených a certifikovaných zaměstnanců či rozsah marketingové spolupráce.

„Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Bentley Systems může nyní HSI a Unicorn nabízet svým zákazníkům výhodné cenové podmínky i technickou a obchodní podporu“, uvádí ředitel obchodu Michal Hamouz z HSI a dodává „dosažení této úrovně strategického partnerství je o to cennější, že v rámci České republiky je HSI jediným platinovým partnerem.“

Za tento úspěch vděčí HSI, mimo jiné, také svým dlouholetým zákazníkům, kteří vložili do Bentley produktů investice a svou důvěru.

 

 

Co je Bentley Channel Partners program

Partneři programu Bentley Channel Partners dodávají, implementují a rozšiřují produktovou nabídku Bentley a poskytují k ní školení a podporu pro uživatele prostřednictvím průmyslové expertízy a osvědčených obchodních a technických znalostí produktů a řešení. Partnery Bentley se stávají pečlivě vybírané a selektivně autorizované společnosti, které se zaměřují na zlepšení dlouhodobého růstu a spokojenosti uživatelů produktů a řešení Bentley. Partneři získávají autorizaci od společnosti Bentley podle své odbornosti a specializace v komunitách infrastrukturních řešení, kterým Bentley své služby nabízí.


O společnosti HSI a Unicorn

HSI, člen skupiny Unicorn, nabízí řešení a služby z oblasti geoinformatiky již více než 20 let. Realizuje komplexní IT řešení s geografickou podporou. Navrhuje a implementuje provozně-technické a geografické informační systémy, informační systémy pro správu majetku a facility management i software pro tvorbu, zpracování, správu a kontrolu graficky orientovaných dat. Nedílnou součástí je vývoj vlastních aplikací, které si nacházejí stále širší uplatnění v celé řadě průmyslových odvětví.

Unicorn je dynamická skupina společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Již od roku 1990 je posláním skupiny přinášet klientům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu.


O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems je přední světová společnost zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení architektům, inženýrům, geodetům, konstruktérům a vlastníkům/provozovatelům, která umožňují modernizaci designu, výstavby a provozu infrastruktury. Uživatelé produktů Bentley mohou využívat předávání informací mezi jednotlivými obory, po celou dobu životnosti infrastruktury, a vytvořit tak projekty a prostředky přinášející lepší výsledky. Řešení společnosti Bentley zahrnují aplikace MicroStation pro informační modelování, řešení pro projektové týmy ProjectWise umožňující dodávaní integrovaných projektů a řešení pro oblast provozu AssetWise pro dosažení inteligentní infrastruktury – to vše doplněné profesionální nabídkou služeb a kompletní správou řízených služeb na celém světě.