26.10.2015 | Kategorie: Aktuality

Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,

Ing. Ladislav Bečvařík

dovolte, prosím, abychom Vám s velkým zármutkem oznámili, že v pondělí ráno 26. 10. 2015 zemřel ředitel a jednatel naší společnosti Ing. Ladislav Bečvařík.

Naše společnost ve svém řediteli ztrácí aktivního, přátelského a důsledného kolegu, který byl ve svém osobním i profesním životě naším příkladem. Ztrácíme vynikajícího manažera a kolegu s vysokými nároky, kolegu, který dokázal svým přístupem motivovat k překonávání překážek. Ztrácíme také přítele, který měl vždy otevřené dveře a vždy dokázal nalézt osobní přístup ke každému z nás.

Ing. Ladislav Bečvařík byl spoluzakladatelem firmy HSI, spol. s r.o. a pod jeho vedením vznikla společnost, která po celou dobu své existence vykazuje dlouhodobě vynikající a stabilní výsledky ve všech oblastech své působnosti. Aktivně se podílel na řadě významných úspěchů naší společnosti na domácích, ale i na zahraničních trzích. Ve všech aktivitách kladl důraz na zákaznický přístup a vysokou kvalitu řešení HSI.

„Láďu si budeme pamatovat nejen jako vynikajícího odborníka, ale především jako vstřícného a empatického kolegu a přítele", doplňuje Ing. Miroslav Kaňka. „Jeho ztráta je pro nás velmi smutnou zprávou. Přesto věříme, že dokážeme na Láďův odkaz navázat a zajistíme plný rozsah služeb tak, abychom i nadále byli vašimi spolehlivými a preferovanými obchodními partnery, kolegy a přáteli a dále rozvíjeli odkaz, kterým jsme nejen vůči němu zavázáni."

Za vedení společnosti HSI, spol. s r.o.

Ing. Miroslav Kaňka, prokurista společnosti
Ing. Zdeněk Švenka
Ing. Jiří Lagner
Michal Hamouz

Poslední rozloučení se bude konat v pondělí 2. listopadu 2015 od 11 hodin ve Velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích.

Kondolence

Tisková zpráva ke stažení.