VELKOFORMÁTOVÉ SKENERY CONTEX

VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY DESIGNJET


Dodáváme výpočetní techniku a komplexní hardwarová řešení od předních světových výrobců jako je Hewlett-Packard, Oracle, Contex atd. Specializujeme se na velkoformátové tiskárny HP Designjet od společnosti Hewlett-Packard a velkoformátové skenery společnosti CONTEX.

Naše služby zahrnují analýzu vašeho IT řešení, dodávku a realizaci řešení na míru či poradenství a konzultace. Zajišťujeme také technický servis spojený s provozem IT infrastruktury. Máme zkušený a kvalifikovaný personál, který si poradí s problémy či závadami Vašeho hardwaru.

VELKOFORMÁTOVÉ SKENERY CONTEX

Od roku 2011 se specializujeme a dodáváme velkoformátové skenery dánského výrobce CONTEX. Jsme partnerem společnosti DIGIS, oficiálního distributora a autorizovaného servisního centra velkoformátových skenerů CONTEX pro Českou republiku. Zajišťujeme komplexní dodávku velkoformátových skenerů od samotného prodeje zařízení, přes dopravu k zákazníkovi, odbornou instalaci, zaškolení, až po servis.

Velkoformátové skenery CONTEX jsou určeny GIS a CAD pracovníkům, strojařům, architektům, archivářům, knihovníkům, reprocentrům, copy centrům, tiskárnám velkoplošných reklam a billboardů, pre-press studiím a mnoha dalším. Využijí je všichni uživatelé, kteří mají požadavek na skenování do souboru, sítě či na tiskárnu.

Zařízení jsou šetrné k originálu, zaručují vysokou přesnost a věrně zachycují i ty nejmenší detaily. Představují tak správnou a dlouhodobou investici, která umožní vytvářet tisíce skenů denně. Skenery CONTEX skenují podklady formátů A1 až A0++ a jsou kompatibilní s velkoformátovými tiskárnami HP Designjet.

Naše služby:

  • Poskytneme Vám přehled aktuálně dodávaných modelů skenerů včetně jejich technických specifikací a charakteristik.
  • Pomůžeme Vám vybrat optimální model dle vašich potřeb.
  • Zakoupené skenery Vám nainstalujeme a provedeme základní školení ve spolupráci se společností DIGIS.
  • Zajistíme servisní údržbu.

Mám zájem


VELKOFORMÁTOVÉ TISKÁRNY HP DESIGNJET

Již řadu let se specializujeme na oblast velkoformátového tisku a dodáváme velkoformátové tiskárny (plotry) HP Designjet od Hewlett-Packard pro oblast GIS, CAD a DTP, značkový spotřební materiál a související služby. Jsme certifikovaný partner HP se statutem HP Gold Specialist a HP Designjet Elite Club Partner.

Velkoformátové tiskárny HP Designjet se vyznačují vysokou rychlostí tisku a zpracování úloh. Jsou vhodné pro geografické informační kanceláře, architektonická studia, konstruktéry a mnoho dalších, kteří ocení přesné a snadno ovladatelné tiskárny k tvorbě velkoformátových dokumentů, prezentací, map a ortofotosnímků, čárových výkresů, rastrových zobrazení v profesionální kvalitě.

Naše služby

  • Poskytneme Vám přehled aktuálně dodávaných modelů plotrů včetně jejich technických specifikací a charakteristik a pomůžeme Vám vybrat optimální zařízení, viz též http://www.hp.cz/designjet.
  • Jako certifikovaný HP Designjet Partner Vám můžeme nabídnout zajímavé ceny a zvýhodnění (např. formou operativního leasingu).
  • Jsme připraveni pružně řešit Vaše případné technické problémy.
  • Nově zakoupené tiskárny HP Vám rádi nainstalujeme a zprovozníme s Vámi používaným softwarem pro velkoformátové tisky.

Mám zájem